Inteligentní dům - Showroom

showroom chytré elektroinstalace

 

V showroomu v sídle společnosti ELPRAMO vám ukážeme ovládání prvků inteligentních technologií pro domácnost, provozovny a kancelářské budovy.

Showroom je rozdělen do dvou částí.

technickém zázemí showroomu je možné vidět ukázku technologie moderního větrání a chlazení, dále je zde ukázka rozvaděče osazeného řídicími moduly pro chytrou elektroinstalaci s napojením na meteostanici.

prezentační části je možné vidět ovládání venkovních žaluzií a rolet, topení, osvětlení. Návštěvník  má možnost si sám vyzkoušet mnoho různých způsobů ovládání systému inteligentního domu: nástěnné tlačítkové ovládače, elektronické klíčenky, dálkové ovladače s LCD displejem, iPod, iPhone, Smart phone, tablet, atd.

V showroomu chytrých elektroinstalací je dále možné vidět ukázku ovládání přednastavených světelných scén, ukázku a možnost vyzkoušení si uživatelského nastavení vlastních scén, ukázku propojení systému Foxtrot se zabezpečovacím systémem (EZS), ukázku pokročilé audio vizuální techniky pro rodinný dům (systém Control4), ukázku ovládání kuchyňských spotřebičů a mnohem více.

 

Návštěva showroomu a prezentace s odborným výkladem možná po předchozí telefonické domluvě.

Ing. Petr Pokora:                     605 757 980

Roman Motlíček:                     603 211 654

 

Adresa:

ELPRAMO s.r.o.
Nademlejnská 600/1
198 00 Praha 9 - Hloubětín