Inteligentní dům - Chytrá instalace

chytrá elektoktorinstalace, co je možné ovládat v inteligentním domě

Inteligentní ovládání domu a bytu, centrální funkce pro vaše pohodlí a úsporu


logo chytrá elektroinstalaceOvládejte svojí domácnost pohodlně díky centrálnímu ovládání domu a přednastaveným funkcím. Při odchodu dům zakódujete a inteligentní elektroinstalace zhasne rozsvícené svítidla, spustí zabezpečovací systém, sníží teplotu v domě a odpojí zbytečné spotřebiče.

Budete se vracet do příjemně vyhřátého domu, z práce si můžete předehřát saunu. 
Podstatou inteligentního domu je řídící jednotka, což je takový  mozek systému, který centrálně řídí domovní systémy: automatickou regulaci teploty, větrání, osvětlení, klimatizaci, žaluzie, měří spotřebu energií, či  zavlažuje trávník a dálkově ovládá celou řadu dalších procesů. Další možnosti, co lze ovládat najdete zde.

Pohodlné ovládání inteligentní elektroinstalace i z mobilu

vizualizace ovládání inteligentního domu

Nevíte, jestli jste nezapomněli zhasnout při odchodu? O to se už starat nemusíte, inteligentní dům či byt to vyřeší za vás. Automaticky řízené osvětlení se při vašem odchodu vypne.

Nebaví vás hledat ovladače k různým přístrojům? Vše můžete centrálně dálkově ovládat i ze svého telefonu. Chytrá elektroinstalace vás zbaví přebytečných tlačítek, přinese vám úsporu nákladů za energie díky automatické regulaci teploty a efektivnímu využití stínící techniky. 

Nad svým inteligentním domem máte kontrolu odkudkoli i ze zahraničí, stačí jen přístup k internetu. 

Více o možnostech ovládání a vizualizaci Chytré instalace

 

 

Vy si užíváte dovolenou, inteligentní elektroinstalace se o dům stará sama

zabezpečení inteligentního domuInteligentní dům se o vaše bydlení postará i v době vaší nepřítomnosti. Je schopen pomocí automatického ovládání žaluzií, televize, či osvětlení simulovat váš pobyt. Postará se o automatickou regulaci teploty. 

Díky kamerovému systému  (IP kamery, wifi kamery) můžete online sledovat dění ve vaší inteligentní domácnosti i ze zahraničí.

 

 

Mozek vašeho chytrého domu, řídicí systém

Tecomat řídící systém inteligentního domuZákladním prvkem našich řídicích systémů je velmi stabilní průmyslový řídicí automat (PLC – Tecomat Foxtrot) od tradičního českého výrobce Teco (dříve Tesla Kolín). PLC Tecomat se standardně používá k řízení výrobních linek, vlakové dopravy či ropných plošin. Provoz a obsluha řídicího systému je tedy zcela bezpečná. 

Více o Tecomatu

 

Řešení na míru

projekt inteligentního domuVelmi pečlivě sledujeme vývoj trhu inteligentních elektroinstalací, abychom vám nabídli nejlepší řešení. S našimi zkušenostmi a s tím nejlepším, co trh v současné době nabízí, vám sestavíme řešení inteligentního domu na klíč, které nejlépe vyhovuje vašim požadavkům. Inteligentní dům není už jen přepych, ale přináší i úsporu energií,  a usnadní váš každodenní život.

Po celou dobu realizace projektu inteligentní elektroinstalace komunikujete pouze s jednou firmou.

 

 

 


Zaujala Vás inteligentní elektroinstalace? Vyžádejte si osobní prezentaci v našem showroomu.

 

 

 

 

 

 

 

 

NAŠE VIZE

Naší vizí je poskytovat služby na vysoké úrovni šité na míru zákazníkům. Proto jsme sestavili tým odborníků, kteří prošli mnohými školeními a certifikacemi předních evropských a amerických výrobců systémů pro řízení moderních objektů. Tento tým neustále sleduje a vyhodnocuje systémy, jejich pro a proti, vhodnost jejich použití pro různé objekty.

Výsledkem této činnosti je navržení nejvhodnějšího systému pro potřeby a zadání zákazníka. Provádíme celé dílo od počátečního projektu, přes odbornou instalaci až po oživení a nastavení sytému. Samozřejmostí je i servis a podpora po celou dobu životnosti instalovaného systému.

Za více než deset let jsme úspěšně realizovali celou řadu zakázek a dnes jsme speciality v tomto oboru.

Filozofií naší firmy je osobní, zcela individuální přístup k potřebám zákazníka a nabídka komplexních služeb s důrazem na kvalitu provedených prací. Výsledkem je spokojený zákazník, který je pro dlouhodobý úspěch naší společnosti nejvyšší prioritou.