Inteligentní dům - Exteriéry

Ovládejte příjezdovou branku i bazén jedním stiskem tlačítka

S inteligentní elektroinstalací budete moci ovládat všechny exteriérové prvky vašeho domu.

Po namáhavém dni si můžete už v práci nechat předehřát saunu a doma jen relaxovat. Přijedete domů, pohodlně si jedním stiskem tlačítka otevřete příjezdovou branku z auta, automaticky se vám rozsvítí osvětlení přístupové cesty. Mezi tím si můžete nechat napustit vanu.

Když slunce pálí, jednoduše si klíčenkou nebo mobilem stáhnete markýzu nad terasou, aniž byste se museli zvednout od odpolední kávy. V nepříznivém počasí se zastřešení bazénu zatáhne. 

 

Automatické rozmrazování příjezdové cesty a okapů

Trápí vás v zimních měsících zamrzlá příjezdová cesta? Inteligentní ovládání exteriérových prvků vám zaručí, že vás nebude trápit zamrzlá cesta. Chytrý dům je natolik inteligentní, že sám pozná námrazu a cestu rozmrazí. Stejně tak funguje automatické rozmrazování u okapů

 

Automatické zavlažování trávníku

/files/images/fotkyzdarma/grass-595161_640.jpgAutomatický zavlažovací systém se stále stará o to, aby váš trávník a rostliny netrpěly suchem. Pracuje ideálně v podvečer, kdy se voda hned nevypaří. Zavlažovací systém je napojený na meteostanici a sbírá informace o předpovědi počasí. Prší-li nebo má-li pršet, systém nebude zalévat. Vy tak šetříte vodu i energie.

 

Bazénový alarm hlídá bezpečí vašich dětí

Bazén představuje pro děti velkou zábavu i riziko. S bazénovým alarmem se o svoje děti bát nemusíte, čidla za vás hlídají, zda děti nespadly do bazénu. V případě poplachu můžete situaci snadno překontrolovat pomocí obrazovky třeba z obývacího pokoje.

 

Relaxujte s hudbou u bazénu

Zaplavte si za doprovodu oblíbené hudby, nebo relaxujte na lehátku při poslechu oblíbené knihy. Překvapte své přátele,při zahradní party či grilování osvětlete váš dům a nalaďte skvělou atmosféru hudbou.

 

 

Vyžádejte si osobní prezentaci  funkcí inteligentního domu v našem showroomu.