Bezpečnost - inteligentní dům chrání majetek

Zastavte zloděje už na zahradě, perimetrická ochrana

zabezpečovací systémyV poslední době je trendem zabezpečení venkovních ploch obydlí, takzvaným perimetrickým zastřežením, které identifikuje neoprávněný vstup osoby na pozemek. Série reakcí domu obvykle tohoto nezvaného návštěvníka odradí dřív než s ní započne.

 

Inteligentní dům simuluje přítomnost osob

Řídicí systém umí v době vaší nepřítomnosti (když je dům zakódovaný) simulovat přítomnost osob tím, že v náhodných intervalech vyjede s vybranými žaluziemi či náhodně rozsvítí vybraná světla. Váš chytrý dům tedy stále žije.

 

Nevíte, co se u vás děje? Sledujte svůj dům na iPhonu prostřednictvím kamer 

kamerový zabezpečovací systémVaše inteligentní domácnost vám umožní živé sledování snímaných ploch a to odkudkoliv na světě, pokud jste připojeni k internetu. Dodáváme a instalujeme také kamerové systémy (IP kamery, wifi kamery), které monitorují předem vybrané prostory, primárně venkovní prostory a zároveň uchovávají záznam pro pozdější potřebu. 

Detektory, které chrání vaše zdraví a majetek

Námi navržené zabezpečovací systémy dokonale ochrání váš dům jednak proti zlodějům a jednak proti poruchovým stavům v domácnosti. Nemusíte se obávat, že vás bude doma čekat potopa, protože chytrá  elektroinstalace nežádoucí úniky vody nebo plynu detekuje, pošle vám sms a zároveň zastaví přívody. Dále se jedná o detekci kouře a mimořádně zvýšené teploty, kdy systém vyhlásí poplach, který upozorní obyvatele objektu. 

 

Ochrana před bleskem i zkratem

hromosvodChraňte svoje spotřebiče před zkratem, a to správně navrženým a instalovaným systémem přepěťových ochran v elektroinstalaci. Váš dům ochrání před úderem blesku dobře instalovaný hromosvod.

Proudové chrániče zajistí odpojení všech okruhů už při velmi malém unikajícím proudu.

 

Chytrý dům umí sám rozmrazit příjezdovou cestu

Bojíte se zamrzlé příjezdové cesty? Váš chytrý dům vám může vyhřát venkovních plochy v místech, kde mohou vznikat nebezpečné stavy, a to jak pro obyvatele nemovitosti, tak pro nemovitost samotnou. 

 

 

více o zabezpečení a kamerovém systému