Elektronické zabezpečovací systémy

Ochraňte svůj dům před zloději, inteligentní alarm

zabezpecovaci system domuDodáváme certifikovaný, homologovaný systém EZS (elektronický zabezpečovací systém), který plně spolupracuje se systémem ovládání inteligentního domu. Spuštění alarmu vyvolá sérii událostí vedoucích k zastrašení pachatele a k audiovizuálnímu upozornění okolí, že se v domě pohybuje nezvaný host. Nevyžádaný vstup inteligentní dům pozná nejen díky kamerovému systému, ale i detektorům pohybu, či čidlům reagujícím na lidské teplo. Perimetrická ochrana zabezpečí pozemek před vstupem nepovolaných osob.

 

Detektory, které vás ochrání před unikem vody i požárem

detektor protipožární ochrana chytrý důmInteligentní elektroinstalace rozpozná nežádoucí únik vody nebo plynu a oznámí je uživateli přes sms a zároveň zastaví hlavní přívod do objektu. Před požárem vás ochrání detektor kouře, který zaznamená i jen mimořádné zvýšení teploty, pak vyhlásí poplach a upozorní obyvatele objektu. Díky ochraně pomocí proudových chráničů se nemusíte bát unikajícího proudu. 

 

Komplexní zabezpečení, simulace pobytu, informační sms

ovládání chytrého domu mobilemPodívejte se během dovolené, co se u vás doma děje. Díky propojení zabezpečovacího systému a kamerového systému (IP kamery, wifi kamery) se záznamovým zařízením můžete mít váš dům stále pod kontrolu odkudkoli z kanceláře nebo ze i zahraničí.

Bojíte se, že opuštěný dům přiláká zloděje? Nemusíte, chytrý dům umí simulovat přítomnost osob, náhodně spustí žaluzie, či rozsvítí světla.

Inteligentní elektroinstalace spolupracuje se všemi systémy. Nejen že vám zabezpečovací systém zašle sms o problému, rozezní alarm, ale i v případě neoprávněného vniknutí vytáhne žaluzie, zhasíná a rozsvěcuje světla, aby na sebe co nejvíce upozornil. 

Navrhneme vám ideální řešení EZS

Vypracujeme vám projekt s ideálním rozmístěním jednotlivých komponentů zabezpečovacího systému (klávesnice, siréna, kamery, detektory kouře, plynu, záplavové detektory atd.). Napojení na Pult centrální ochrany (PCO) je samozřejmostí. 

Systémy elektronického zabezpečení, které používáme

Naším cílem je funkční zabezpečovací systém s jednoduchým ovládáním. Jsme certifikovaným partnerem pro většinu EZS systémů (Paradox, Jablotron, Texecom, DSC, ELDES), přizpůsobíme zabezpečovací systém plně  vašim potřebám. Realizujeme též perimetrickou ochranu objektu pomocí infračervených závor.