Inteligentní dům - regulace topení a chlazení

Příjemná teplota v každé místnosti

regulace teploty chytrý důmDíky přehledné vizualizaci si můžete nastavit požadovanou teplotu v kterékoli místnosti ve vaší inteligentní domácnosti s týdenním plánem. Inteligentní topení udržuje teplotu v každé místnosti samostatně a ví, kdy má začít topit, aby ve stanovenou dobu byla v místnosti optimální teplota, takže se už nebudete vracet z práce do vychladlého domu, či bytu. V létě se naopak klimatizace postará o to, aby se místnosti nepřehřívaly. 

Inteligentní systém vytápění efektivně využívá energie

Inteligentní dům je komplex, který spolupracuje. Systém vytápění a chlazení spolupracuje se stínící technikou tak, že efektivně využívá slunečního záření. V létě se v době největšího slunečního svitu žaluzie zatáhnou, takže klimatizace nemusí zbytečně chladit a v zimě se žaluzie natočí tak, aby efektivně využívaly sluneční energii. Inteligentní systém topení a chlazení myslí na vaše úspory, a dokonce při větrání se topení automaticky vypne

Topení se přesně přizpůsobí vašim požadavkům, potřebám a týdennímu režimu celé rodiny. Pomocí vizualizace můžete i na mobilu sledovat spotřebu vaší domácnosti.

Dovolená - konec plýtvání energií a mrazivým návratům, automatická regulace teploty.teplotní komfort chytrý dům

Během dovolené se systém stará sám prostřednictvím týdenního plánu. Intenzita vytápění se sníží, takže zbytečně neplýtváte energiemi, ale zároveň se nemusíte bát mrazivého návratu domů. Inteligentní elektroinstalace začne včas topit, aby při příjezdu bylo dosaženo komfortní teploty.  

 

Ovládejte topení na dálku, díky chytré elektroinstalaci

ovládání iPhone chytrý důmVracíte se dříve ze zimní dovolené? Zatopte si pomocí mobilního telefonu a přijďte do příjemně vyhřátého domu a třeba si rovnou zapněte saunu.

Zdrželi jste se v práci či na večírku? Dejte to vědět vašemu domu - oddálí čas zatopení a vy si vychutnáte ještě jeden drink s pocitem, že se doma netopí zbytečně.

 

Řídicí systém, který spolupracuje

Systém je schopen spolupracovat s několika nezávislými zdroji - tepelné čerpadlo, plynový kotel, solární kolektory a efektivně využívat energii.

 

 

Vyžádejte si osobní prezentaci  funkcí inteligentního domu v našem showroomu.