Chytrý dům - vizualizace

Vizualizace, prostředek komunikace mezi vámi a chytrým domem

inteligentní instalace ovlávání obýváku

Vizualizace je grafické prostředí určené, jak k ovládání inteligentní domácnosti nebo provozovny, tak pro jejich monitoring. Vizualizaci, která je často aplikací nebo web serverem, lze zobrazit na vašem chytrém telefonu, tabletu, počítači anebo i televizi.

Ovládání je jednoduché a intuitivní. Pomocí vizualizace si každý snadno dovede nastavit na příklad světelné scény, či odchodové scénáře.

 

 

Ovládejte inteligentní domácnost na dálku i mobilem

chytrý dům ovládání pomocí iPaduObrovskou výhodou je, že svůj chytrý dům můžete ovládat pohodlně všude tam, kde je internet, třeba i ze zahraničí.

Inteligentní domácnost můžete monitorovat prostřednictvím kamerového systému (wifi kamery, IP kamery), sledovat spotřebu, ale i nastavit na příklad teplotu. Takže se vždy vrátíte do vyhřátého domova.

 

Grafické rozhraní chytrého bydlení na míru

inteligentní dům ovládáníNaše společnost vyrábí uživatelské prostředí vizualizace na míru, pro každého zákazníka  podle jeho potřeb. Umíme vyřešit jakékoliv technické zadání a zároveň dokážeme pro zákazníka stvořit uživatelsky jednoduché prostředí pro ovládání inteligentní instalace třeba v jeho oblíbených barvách nebo vzorech. Samozřejmostí je pojmenování jednotlivých názvů vizualizace tzv. jazykem zákazníka podle jeho zadání,např. POKOJ ANIČKA, nebo ZADNÍ GARÁŽ.

Vytvoříme vám typizovanou aplikaci, nebo ušitou na míru. 

 

Vizualizace přizpůsobená i pro hotely a provozovny

Chytrá instalace je vhodná nejen pro bydlení, ale i do hotelů, kancelářských budov i provozoven. Vizualizace je upravena na míru konkrétních budov. Můžete sledovat kotelnu, vodní hospodářství a další.

Můžete si zobrazit síť osvětlení a ovládat jí po skupinách, v restauraci jedním stiskem ztlumíte určitou část osvětlení, nastavíte scény pro snídani a večeři, nebo ovládáte osvětlení podle obsazenosti hotelu. Stejně jednoduše ovládáte i další funkce.

 

 

 

 

 

Více informací rádi sdělíme a předvedeme v našem showroomu. Vyzkoušejte si vizualizace a získejte informace o chytrém domě