Elektroinstalace, datové rozvody

                                                                               elektorinstalace

Chytrá elektroinstalace je moderní elektroinstalační systém určený pro řízení domácností a technologií (vytápění, chlazení, osvětlení, žaluzie, bazén, atd…).

Kromě inteligentní elektroinstalace provádíme i standardní konvenční elektroinstalaci (silnoproud, slaboproud), dále pak veškeré revize elektroinstalace bez omezení napětí a prostředí.

 

Silnoproud

Provádíme elektromontážní práce a dodávky všech elektrorozvodů do 1000V. Instalujeme zásuvkové a světelné okruhy. Nedílnou součástí ochrany majetku a zdraví lidí jsou hromosvody a uzemnění, které také instalujeme. Zabýváme se též výrobou rozvaděčů na klíč.  

Slaboproud

satelit, chytrá instalacePro inteligentní dům jsou slaboproudé instalace klíčové. Provádíme i samostatné slaboproudé instalace bez řídících systémů.
 
Realizujeme  bezpečností rozvody (zabezpečovací systémykamerový systém), datové rozvody (internet, TV, dveřní hláska). Všechny typy rozvodů umíme dokonale skloubit a zaručit vám jejich životnost a funkčnost na několik desítek let. Montujeme i satelitní rozvody a rozvaděče, racky, které i dodáváme.
 
 
 
 
 
Zaujala Vás inteligentní elektroinstalace nebo potřebujete klasickou elektroinstalaci? Vyžádejte si osobní prezentaci v našem showroomu.