Inteligentní ovládání multimédií

Vychutnejte si kdekoli oblíbenou hudbu

audio chytrý důmVyberte si hudbu z mobilu, tabletu, počítače pusťte si jí v jakékoli místnosti, dokonce i v koupelně. Relaxujte ve vaně za zvuku uklidňující melodie.

Při zahradní party či grilování využijte světelných scén a osvětlete váš dům, spusťte hudbu a vytvořte tak neodolatelnou atmosféru.

 

 

Vstávejte s hudbou

Vyměňte nepříjemný zvuk budíku za pozvolné buzení hudbou. Nalaďte si dobrou náladu již ráno, inteligentní dům vás probudí ve stanovený čas vaší oblíbenou hudbou.

Domácí kino, skvělý prožitek z filmu

video chytrý důmInteligentní ovládání multimédii vám umožní z  centrálního úložiště dat (NAS – disk) dálkově spustit váš oblíbený film, nebo si prohlédnout fotky z dovolené.

Vysunout projektor a plátno můžete také pomocí tabletu.

 

Chytrý dům dokáže zprostředkovat maximální zážitek z filmu prostřednictvím přednastavené světelné scény, teploty tak, že se vám nebude chtít chodit do kina.

Inteligentní systém ovládání multimédií se vždy postará o vaše pohodlí a zábavu.

 

 

Vyžádejte si osobní prezentaci  funkcí inteligentního domu v našem showroomu.

 

Inteligentní ovládání domovní komunikace, datová síť

 

Elektronický vrátný, intercom pro vaše pohodlí

intercom inteligentní dům

Mezi jednotlivými místnostmi v domě můžete komunikovat pomocí videotelefonu - intercom a zároveň otevřít návštěvě dveře, branku nebo bránu. Inteligentní dům zvládne zařídit to, že v případě vaší nepřítomnosti v objektu se zvonící návštěva u domu, nebo pošťák, zobrazí jako příchozí hovor na vašem mobilním telefonu a to dokonce jako video hovor.

 

 

Datová síť a wifi pro komunikaci se světem

ovládání chytrého domu na PCNavrhneneme vám přesně takovou datovou síť včetně datového rozvaděče, drátových rozvodů a wi-fi pokrytí, která bude odpovídat vašim potřebám. 

Námi navržená síť odpovídá nejen aktuálním nárokům na datové přenosy, ale i na desítky let dopředu.

 

Vyžádejte si osobní prezentaci  funkcí inteligentního domu v našem showroomu.

 

 

Naším partnerem je Control 4

Control 4